1. W jaki sposób zapisać się na kurs?

Wybierz dowolny sposób zgłoszenia się na wybrany kurs:
telefon: 501-444-766
formularz
e-mail: informacja@autokursyraszyn.pl
osobiście w biurze lub przed wykładami w S.P. w Raszynie sala 55 (poniedziałki i środy godz. 17.45)

2. Ile trzeba mieć lat by rozpocząć kurs prawa jazdy?

Wszystkie kursy można rozpocząć już na 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego dla danej kategorii wieku, np. kat. B ? skończone 17 lat i 9 miesięcy.

3. Co otrzymam w cenie kursu?

W cenie każdego kursu wliczone jest szkolenie teoretyczne (bez ograniczeń godzinowych) oraz praktyczne (30 godzin zegarowych, samochody HYUNDAI I20), darmowy zestaw pomocy szkoleniowych (książka, testy na płycie CD) oraz próbne egzaminy wewnętrzne.

4. Czy można płacić za kurs w ratach?

Oczywiście. Płatności za kurs możesz rozłożyć na raty 0% – ilość rat i terminy płatności ustalamy wspólnie.

5. Gdzie uzyskać PKK?

Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) to elektroniczny dokument, który jest generowany w systemie przez wydział komunikacji starostwa powiatowego. Zawiera on dane i informacje identyfikujące osobę ubiegającą się o wydanie prawa jazdy.
Osoba ubiegająca się o prawo jazdy każdej kategorii, w pierwszej kolejności musi zgłosić się do wydziału komunikacji ze względu na miejsce swojego zamieszkania i tam przedstawić wniosek wraz z załącznikami by uzyskać tzw. numer PKK. Uzyskanie takiego numeru pozwoli na szkolenie i zdawanie egzaminu na terenie całego kraju.

6. Gdzie odbywają się wykłady?

Wykłady odbywają się w Szkole Podstawowej w Raszynie (ul. Szkolna 2) sala 55, najczęściej w poniedziałki i środy od godz. 18.00 (możliwe ustalenie innych terminów spotkań).
Posiadamy też drugą salę szkoleniową w Biurze w Raszynie (Al. Krakowska 80), gdzie odbywają się próbne egzaminy wewnętrzne.

7. Gdzie zaczynamy jazdy?

Na jazdy umawiamy się w dogodnym dla Państwa miejscu, np.
pod Szkołą Podstawową w Raszynie,
pod Biurem Al. Krakowska 80,
na Okęciu (stacja BP obok P+R)
inne wybrane przez kursanta miejsce.

8. Gdzie odbywają się jazdy?

Jazdy odbywają się w Warszawie, najczęściej są to okolice Ośrodka Egzaminacyjnego WORD Radarowa oraz wszystkimi trasami egzaminacyjnymi.